Авто

У нового Mercedes-Benz G-Class з’явиться «бюджетна» версія з мотором 2.0

Mercedes-Benz G 350 для Китаю

Компанія Mercedes-Benz працює над “бюджетною” версією нового G-Class. Позашляховик отримає бензинову “турбочетвірку” 2.0, щоб у китайських споживачів була можливість купити “Гелендеваген”, але не платити податок на розкіш. Найдоступніший G-Class отримає індекс “350” і надійде в продаж восени.

Китайські журналісти з’ясували, що Mercedes-Benz G 350 для Піднебесної з бензиновим 2,0-літровим чотирициліндровим мотором M264 буде розвивати 299 кінських сил і 400 Нм крутного моменту. “Глобальний” позашляховик з аналогічним індексом-версія G 350 d з шестициліндровим 286-сильним (600 Нм) турбодизелем OM656 — в Китай не поставляється.

Читайте також:  Місяцехід Toyota будуть заправляти паливом, зробленим на Місяці

Зовні базовий G 350 відрізняється від більш потужної модифікації G 500 тільки колесами меншого діаметру і шильдиками. Компромісів по трансмісії немає: 2,0-літровий «Гелендеваген» оснащується тим же 9-швидкісним «автоматом», збереглися всі три блокування диференціалів.

Ймовірно, для “триста п’ятдесятого” G-Class підготують спрощену комплектацію, хоча інтер’єр тестового прототипу нічим не відрізняється від “старших” версій.

Одна з цілей китайської філії Mercedes-Benz-зробити ціну версії G 350 нижче порога в 1 мільйон 469 тисяч юанів (5,6 мільйона гривень), щоб покупці «бюджетної» модифікації не потрапляли під податок на розкіш. На даний момент базовий G 500 в Піднебесній коштує від 1 мільйона 629 тисяч юанів (6,2 мільйона гривень).

Читайте також:  1000 кілометрів на одній заправці: Mercedes-Benz представив вантажівку на водні

Очікується, що продажі Mercedes-Benz G 350 в Піднебесній стартують у вересні. За межами Китаю новий “Гелендеваген” з чотирициліндровим мотором не з’явиться.

Джерело: Autohome.com.cn

Залишити коментар