Технології

В Англії почнуть показувати кіно, де можна відчути холод і рух

cineworld 4dx

Cineworld – друга за величиною мережа кінотеатрів в світі першими в історії збирається показати фільми в форматі 4DX. Як повідомляє компанія, відчути всю красу цієї технології можна буде на показах двох фільмів про Гаррі Поттера і Парку Юрського періоду.

Формат 4DX поєднує в собі мультисенсорні ефекти, включаючи слабкі струмені води і вітру, запахи і особливе освітлення, а також ефекти руху. Всі ці доповнення допоможуть краще передати атмосферу глядачеві.

Читайте також:  WhatsApp отримав нове велике оновлення

Англійські кіноглядачі зможуть першими насолодитися другим і третім фільмами серії «Гаррі Поттер» («Таємна кімната» і «В’язень Азкабану»). Вони також зможуть відчути, як їхні сидіння здригаються від тупоту динозаврів під час перегляду Парку Юрського періоду, і відчути струс будівель, що руйнуються навколо них.

Формат 4DX був придуманий в Південній Кореї ще в 2012 році. Це одна з останніх спроб кінопрокатників залучити глядачів в кінотеатри на тлі зростаючої популярності онлайн-сервісів, таких як Netflix і Amazon Prime. За допомогою нової технології прокатники хочуть дати аудиторії досвід, який вони ніколи не отримають, сидячи перед телевізором вдома.

Читайте також:  Розробників Cyberpunk 2077 звинуватили в маніпулюванні рейтингом гри

Cineworld вирішила почати прокат з такою технологією саме з фільмів про Гаррі Поттера, так як 31 липня (в день запуску прокату після карантину коронавірусу) вигаданий персонаж відзначає свій день народження. Під час показів цих кінострічок глядачі відчують, як вітер проноситься повз них, Коли Гаррі відбивається від примарних, що висмоктують душу дементорів.

«Паріть разом з Гаррі і Роном, коли вони летять на чарівній літаючій машині в бік Хогвартса, щоб почати свій другий рік в школі чарівництва і чарівництва», — йдеться в заяві Cineworld. “Відчуй поштовх, коли Гаррі і Малфой нарешті битимуться в перший раз”.

Читайте також:  Китайці розбили злітний модуль об поверхню Місяця

Трохи пізніше, 12 серпня, Cineworld покаже в даному форматі і фільм «Початок» Крістофера Нолана, так як це стане ідеальним «підігрівом» аудиторії перед прем’єрою нового фільму режисера «Тенет».