Інвестування

10 способів, куди вкладати гроші

Інвестування

Пропоную список з 10 варіантів, куди вкладати гроші, щоб стати успішним і багатим. Читай статтю і поділися корисною інформацією з друзями!

Мало просто обзавестися заощадженнями. Мало пахати з ранку до ночі, щоб добре заробляти. Стати дійсно успішним і багатим можна, тільки якщо знати, куди вкладати гроші.

Я підібрала для вас 10 можливостей вигідного інвестування, на думку експертів.

Куди вкладати гроші і навіщо це робити?

Знаєте, чому багато людей, які начебто непогано заробляють, ніколи не стануть успішними і багатими?
Тому що вони навіть слова такого, як «інвестування» не знають. Все, що вони заробляють, вони тут же і спускають на шмотки, їжу, розваги.

Ні, я не сперечаюся, що три цих пункти важливі для нормального життя, але тільки ними обмежуватися не можна.

І коли ці люди, що живуть одним днем ​​і співають все літо, насміхаються над тими, хто шукає можливості, куди вкладати гроші, мені так і хочеться пояснити їм, що сміятися в результаті будуть не вони. Сміятися будуть над ними, бо треба бути ідіотом, щоб не скористатися можливістю примножити свої кошти і забезпечити собі спокійну старість.

Найсумніше, що серед моїх знайомих і навіть – родичів є ті, хто зараз, маючи зарплату вище середньої в Україні, досі не спромігся зробити ремонт в квартирі або хоча б побувати за кордоном. Все спускається на п’янки і шмотки.

На мої питання, «Яким ви бачите своє майбутнє?», «На що збираєтеся жити в старості?» Ці бовдури тільки відмахуються: «А, що не пропадемо. Якоюсь пенсією держава забезпечить ».

Якщо ви не бажаєте чекати від держави подачок у вигляді пенсії, то вже саме час починати обмірковувати інвестиційний план.

Особисті фінанси дозволять вам:

  • відчути фінансову незалежність;
  • здійснити всі свої мрії;
  • подбати про близьких людей;
  • прожити довше в здоров’ї (думаю, всі пам’ятають, що безкоштовної медицини у нас немає);
  • не боятися за своє майбутнє.

Інвестування

10 способів, куди вкладати гроші

«Думай, перш ніж вкладати гроші, і не забувай думати, коли вже вклав їх.»
Ф. Дойл

Всі способи капіталовкладень діляться на:

  • традиційні (банківські рахунки, золотовалютний запас, покупка нерухомості);
  • новаторські (Форекс, ПІФ, інтернет-вкладення).

Я розповім вам і про ті, і про інші.

1. Відкриття банківського рахунку.

Спосіб, який використовує більшість людей для отримання прибутку зі своїх заощаджень.

Великих грошей на цьому не заробиш, особливо, зараз, коли рівень інфляції такий високий, що вона «з’їдає» запропоновані банком відсотки за депозитом, та й банки в Україні та Росії не надто надійні. Але погодьтеся, краще отримати 15-20% зверху від вкладеної вами суми, ніж зберігати гроші під матрацом.

Якщо вирішили відкрити банківський рахунок, то краще зробити це в закордонному банку – офшорними рахунками сьогодні нікого не здивуєш.

2. Купівля золота.

Не випадково фінансове благополуччя будь-якої держави підтримує золотовалютний резерв. Дорогоцінні метали споконвіку були вигідним інструментом інвестування, тому що вони не знецінюються, як паперові гроші, і, якщо на деякий час і втрачають у своїй ціні, то поступово їх вартість знову злітає на вершину. Золоті злитки і монети різної ваги і номіналу продає Національний банк.

3. Нерухомість.

Знову ж, звичний і ефективний інструмент інвестування, який використовують ті, хто не хоче довго морочитися з ідеями.

Купівля нерухомих об’єктів вигідна не тільки тому, що їх ціна з кожним роком збільшується (всі кризи рано чи пізно закінчуються, не треба плакатися, якoj знецінилося житло), але ще й тим, що нерухомість можна використовувати для заробітку, наприклад, здаючи квартиру в оренду .

4. Торгівля на Форекс.

Цей вид інвестування не підходить новачкам. Лізти на валютну біржу без підготовки не має сенсу: 99 з 100, що в перший же день ви втратите свої гроші. Однак, вивчивши спеціальну літературу і набравшись досвіду на тренажерах, ви можете спробувати щастя на Форексі, де одна вигідна угода може зробити вас багатим.

Якщо ви не хочете самостійно цим займатися, то можна найняти трейдера, правда, враховуйте, що послуги хорошого фахівця коштують недешево.

5. Купівля акцій.

Цей спосіб інвестування схожий з торгівлею на Форекс: ризикований і не терпить дилетантства.
Вам не обов’язково відразу ж кидатися в бій, спробувати щастя можна і на тренажерах (навчальних програм в мережі предостатньо). Якщо буде виходити, то поступово можете переходити до торгівлі на цій біржі.

6. ПІФ.

Ця абревіатура розшифровується, як пайовий інвестиційний фонд, в якому керуючий інвестує гроші вкладників в вигідні, на його думку, проекти.

Подібне капіталовкладення теж не позбавлене ризику, оскільки будь-який, здається спочатку вигідним проект, може виявитися збитковим, але якщо вам попадеться тлумачний керуючий, то гарний прибуток – гарантований.

7. Предмети мистецтва.

Щоб вкладати гроші в мистецтво і антикваріат потрібно, по-перше, мати їх чимало, а, по-друге, добре розбиратися в мистецтві, щоб не придбати якийсь марний мотлох.

І все ж, незважаючи на певні ризики, таким чином можна зробити вкрай вигідні інвестиції. Згадайте, за які скажені гроші продаються на аукціонах картини і статуетки.

8. Створення сайту.

Сьогодні інтернет пропонує величезні можливості для заробітку. Це і серфінг, і копірайтинг, і коментування з лайканням за гроші, і спортивні ставки і багато іншого.

Створення сайту – досить прибуткова справа, якщо ви зробите його популярним і відвідуваним, то зможете добре заробляти на розміщенні реклами.

9. Бізнес.

Так, я розумію, що не так-то просто почати власну справу, що немає ніякої гарантії в тому, що ви досягнете успіху в бізнесі.

Але, якщо у вас є стартовий капітал і хороша ідея, то варто спробувати побудувати щось своє, справа, яка дозволить стати повністю фінансово незалежним.

10. Інвестування в себе.

Це і вища освіта (ну, і що, що друга?), і різноманітні курси з тренінги, і покупка книг, і розвиваючі подорожі.

Можливо, зараз вам здається, що ви – не дуже вигідний об’єкт для інвестування, але повірте, що це не так: ви ніколи не знаєте, які з отриманих знань знадобляться в майбутньому і про які неодержані ви будете тяжко шкодувати.

Перегляньте також невеликий і актуальний відеоролик з порадою, куди вкладати гроші в період інфляції.

Сподіваюся, що один із запропонованих способів, куди вкладати гроші, вам сподобається, і ви почнете негайно забезпечувати фінансово своє майбутнє.