Авто

Ілон Маск розповів про майбутні електрокари Tesla

Ілон Маск

Останнім часом справи у Ілона Маска йдуть відмінно. Акції Tesla ростуть як на дріжджах, Cybertruck на півдорозі до початку продажів, тунелі під США будуються з випереджаючими темпами, повністю автономний автомобіль вже не за горами, а у SpaceX в останні місяці було кілька важливих досягнень. Як з’ясувалося, мільярдер не має наміру зупинятися на досягнутому і вже планує вихід двох нових електрокарів.

Після анонсу Cybertruck Ілон Маск повідомив, що інженери візьмуть невелику перерву. За його словами, якийсь час Tesla не буде проектувати і випускати нові машини. Судячи з усього, він знову змінив рішення. Нові заяви були зроблені в рамках телефонної конференції після публікації фінансових результатів Tesla за другий квартал поточного року.

Читайте також:  Конкурент Tesla показав майбутні електромобілі

«Я не думаю, що ми можемо коментувати нашу детальну дорожню карту понад те, що вже було оголошено. Було б розумно припустити, що ми зробимо який-небудь компактний автомобіль і, можливо, більш потужну модель», — сказав Ілон Маск.

Трохи пізніше він додав, що компанії доведеться зробити довгий шлях, перш ніж обидві ідеї будуть реалізовані. Точних відомостей з цього приводу немає, проте чутки наполегливо вказують на те, що компактний електрокар вже знаходиться в розробці. Його планують збирати на заводі Gigafactory 3 в Китаї і випустити на глобальний ринок. Другим автомобілем повинен стати електричний мікроавтобус, розрахований на перевезення 12 пасажирів, який буде їздити по тунелях Boring Company.

Читайте також:  Водія BMW оштрафували на 1500 євро за непристойний жест

Джерело: electrek.co

Залишити коментар