Авто

BMW X5 і X7 з найпотужнішим дизелем знімуть з виробництва

BMW X

BMW зніме з виробництва кросовери X5 M50d і X7 M50d, оснащені найпотужнішим дизельним мотором – 400-сильною “шісткою”, виробництво якої виявилося занадто витратним. Після виходу спецверсії під назвою Final Edition дизель відправлять у відставку.

За даними порталу Carscoops, збірку мотора під індексом B57D30S0 згорнуть у вересні. Прощальне виконання Final Edition буде відрізнятися шильдиками і написами із зазначенням спецверсії, а також розширеним списком обладнання. До нього увійдуть лазерні фари дальнього світла Laserlight, проекційний дисплей, скляні вставки Crafted Clarity, шкіряна обробка та інші топові опції – повний пакет асистентів і функція управління мультимедійною системою жестами.

Виробництво трилітрового дизеля B57D30S0 стартувало в 2016 році. Особливістю нового мотора став квадротурбонаддув-нововведення, вперше застосоване на дизельному двигуні інженерами BMW. Віддача зросла з 381 до 400 кінських сил і з 740 до 760 Нм крутного моменту в порівнянні з попередником, який оснащувався трьома турбінами. Рядна “шістка” розганяє великий кросовер X7 з місця до 100 кілометрів на годину менш ніж за 5,5 секунди, а пару їй становить восьмидіапазонний автомат ZF.

Читайте також:  Українських автомобілістів чекає ще один штраф

Замовлення на кросовери в лімітованій версії M50d Final Edition відкриється до кінця літа в деяких країнах Європи. Місце 400-сильного двигуна в дизельній гамі BMW займе модернізована рядна «шістка», оснащена двома турбокомпресорами і розвиває до 340 сил і 700 Нм моменту.

Залишити коментар