Інвестування

Куди вкласти гроші в інтернеті: 5 ідей для заробітку

Куди вкласти гроші в інтернеті

Представляю вам 5 найбільш популярних ідей, куди вкласти гроші в інтернеті. Використовуйте всесвітню мережу для заробітку!

Будь-який з світів, в тому числі і бізнесовий, розвивається досить стрімко. Інвестування для більшості людей – банківські вклади, купівля землі, нерухомості або дорогоцінних металів.

Так, всі ці способи для заробітку актуальні і сьогодні, але найбільш просунуті інвестори шукають, куди вкласти гроші в інтернеті, щоб отримати максимальний дохід і, при цьому, не витрачати весь свій час на роботу.

Сьогодні я розповім вам про те, як використовувати мережу для заробітку.

Що спонукає людей вкласти гроші в інтернеті?

 
Мені стало цікаво, як саме мої друзі і знайомі використовують інтернет. Виявилося, що використовують по-різному: хтось – для спілкування, хтось для розваг, більшість – і для того, і для іншого. Знайшовся навіть вельми оригінальний екземпляр: моя сусідка підключила до мережі комп’ютер тільки для того, щоб мати можливість грати в онлайн-ігри.

Для заробітку всесвітню павутину використовують одиниці: копірайт, роблять спортивні ставки онлайн, один мій знайомий має інтернет-магазин. Ось власне і все.

Багато хто цікавиться, куди вкласти гроші в інтернеті, але далеко не всі розуміють, де шукати відповідні проекти, та й чимало тих, хто сумнівається в ефективності такого способу вкладення.

Але ж вкладення грошей в мережу має численні переваги:

  • не потрібен великий стартовий капітал;
  • можливість мати пасивні джерела доходу;
  • відсутність необхідності шукати корисні зв’язки або покровителів;
  • немає потреби самостійно розбиратися в тонкощах інвестування, адже завжди можна передати управління активами досвідченому менеджеру;
  • високий дохід, навіть якщо порівнювати з тими ж банківськими депозитами, виплати за відсотками яких не завжди покривають навіть інфляцію і т.д.

Можливостей інвестувати в мережу сьогодні – більш ніж достатньо.

Я ж зупинюся на 5-ти найбільш популярних, на думку експертів.

Куди вкласти гроші в інтернеті: Форекс, ПАММ рахунки

«Немає нічого більш ризикованого, ніж не ризикувати.»
Ларрі Еллісон

Валютна біржа – місце, де робляться величезні гроші. Якщо саме слово «Форекс» вам взагалі ні про що не говорить, ви можете:

  • перейти відразу до наступного пункту, тому що без підготовки сунутися на цю біржу неможна;
  • зібрати достатньо інформації про цей спосіб заробітку (можна закінчити курси трейдерів, так і спеціальної літератури на цю тему предостатньо);
  • знайти трейдера, який буде заробляти гроші для вас.

Форекс не терпить аматорів, цією справою потрібно жити: стежити за новинами, постійно вдосконалювати свою майстерність, приділяти роботі на біржі не тільки дні, але і ночі.

Все це реально, до того ж новачкам не обов’язково відразу ж сунутися на біржу, можна відточувати свою майстерність на тренажерах скільки душі завгодно.

Якщо ви вирішили не штурмувати самостійно Форекс, то вас напевно зацікавить відкриття ПАММ рахунку.

Forex Club, TeleTrade, Форекс Тренд – надають досвідчених фахівців, які розпоряджаються вашими грошима, заробляючи для вас, а самі живуть з відсотків. Тобто, вони безпосередньо зацікавлені в тому, щоб ви заробляли більше.

Від вас вимагається лише сума стартового капіталу. Прибуток може скласти і 100%, і 200%.

Куди вкласти гроші в інтернеті: біржа ShareInStock

Ця біржа частків працює на інтернет-просторах відносно недавно, але вже встигла завоювати численних шанувальників.

На такій біржі ви працюєте самостійно: реєструєтеся, вводите суму, яку вважаєте за потрібне, наприклад, 300 доларів, а потім вибираєте цікаві проекти, в які вам хочеться вкластися. Не обов’язково інвестувати всю суму в один проект, можна працювати з декількома. Якщо ви розберетеся в нюансах цього способу заробітку, то зможете мати 200% річних і вище. Головне – діяти акуратно.

Введіть для початку невелику суму, розберіться, що до чого, не поспішайте інвестувати всі свої гроші в перший-ліпший проект.

Куди вкласти гроші в інтернеті: сайти

Цей спосіб заробітку використовую я. У мене є сайт, який дозволяє мені не тільки ділитися зі своїми підписниками корисною інформацією, а й отримувати дохід з партнерських програм, контекстної реклами і т.д.

Вам не обов’язково слідувати моєму прикладу, якщо ви не збираєтеся самі писати статті або платити копірайтерам за створення контенту.

Існують сайти для ледачих, наприклад, продаж посилань. Багато встигли отримати таким чином непоганий дохід. Сьогодні цей тип заробітку втрачає свою популярність, але ви ще встигнете спробувати щастя.

Куди вкласти гроші в інтернеті: онлайн-ігри, спортивні ставки

Ви любите грати в ігри в інтернеті? А ви знали, що на них можна заробляти 10% і більше від суми вкладень в місяць? А ось і можна.

Головні труднощі – обійти стороною шахраїв і знайти проект, на якому дійсно можна чесно заробляти.

Я знайшла інформацію про те, що багато рекомендують гру «Ферма Сусіди». Зберіть достатньо інформації, почитайте відгуки і – вперед.

Можна вкладати гроші в інтернеті і в спортивні ставки. Для цього потрібно лише любити спорт і ретельно стежити за всіма новинами, рейтингами команд і спортсменів, ставками досвідчених букмекерів і т.д.

Найбільш популярні сьогодні сайти, де можна робити спортивні ставки онлайн, – Parimatch, William Hill, Favbet, Марафон, BookmakerClub і т.д.

Вкласти гроші можна в інтернет-магазин

Це бізнес для тих, хто боїться ризикованих проектів і зберігає вірність традиціям.

Робота з інтернет-магазином більш вигідна, ніж, наприклад, володіння реальною крамницею. Вам не доведеться піклуватися про інфраструктуру, шукати продавців і т.д.

Продавати в інтернеті можна все що завгодно: хочете – власні вироби, хочете – речі, які виготовляють ваші друзі і знайомі, але найбільш реальний спосіб заробити – оформити договори з оптовими постачальниками, щоб збільшити суму свого доходу.

Невеликі інтернет-магазинчики (іноді навіть на платформі соціальних мереж) відкривають ті, хто плете з бісеру, в’яже, шиє, вишиває, робить натуральну косметику і т.д.

Хобі можна перетворити в прибуткову роботу, якщо пропонувати людям те, що їм потрібно, за прийнятну вартість.

Для тих, хто загорівся ідеєю створення свого інтернет-магазину, рекомендую переглянути невелике відео з рекомендаціями, з чого варто починати цю справу:

Якщо ви цікавилися, куди вкласти гроші в інтернеті, але не знали, з чого вам почати, то сподіваюся, що прочитання цієї статті вам допомогло.

Прибуткові ідеї плавають в мережі, головне – зуміти їх виловити.