Технології

Google запустить безкоштовну альтернативу iCloud для Android і iOS

Google One

Ще на стадії анонсу фірмового сервісу Google One пошуковий гігант надав користувачам Android можливість автоматичного збереження даних зі смартфона в хмару. Тепер же компанія оголосила про розширення функціональності однойменного мобільного додатку: скористатися ним зможуть і власники iOS-гаджетів, а для створення бекапів більше не буде потрібно в обов’язковому порядку оформляти платну підписку.

Google data-One

Безкоштовне автоматичне резервне копіювання даних сумарним об’ємом до 15 ГБ (контакти, фотографії та повідомлення з мультимедійним контентом) будуть доступні на будь-якому пристрої під управлінням Android або iOS з встановленим додатком Google One.

Читайте також:  Ілон Маск хоче перетворити людство в міжпланетний вид

Незалежно від платформи, користувачам, за заявою розробників, буде простіше управляти доступним простором – в додатку і на веб-сайті Google One з’явиться новий менеджер сховища з поліпшеним інтерфейсом. Він дозволить легко і швидко наводити порядок в бекапах, видаляючи великі файли, спам-повідомлення та інші непотрібні елементи.

“Автоматичне резервне копіювання буде доступне на смартфонах Android, навіть якщо у вас немає членства в Google One. А якщо у вас є iPhone, ми представляємо новий додаток для iOS, який дозволяє зберігати фотографії, відео, контакти і події календаря в Google”, — йдеться на сайті компанії.

Google data-One

Нові можливості сервісу і додаток для iOS будуть доступні користувачам в найближчі дні.

Читайте також:  Vivo розповіла, якими будуть мобільні технології через 10 років

Джерело: androidauthority.com

Залишити коментар