Технології

Apple оголосила про перенесення релізу iPhone 12

Iphone 12

Незадовго до очікуваного анонсу лінійки iPhone 12 компанія Apple опублікувала звіт для інвесторів за третій квартал поточного фінансового року. Втім, захід виявився цікавим зовсім не сумою доходів компанії – одночасно топ-менеджер бренду повідомив про перенесення термінів появи нових смартфонів фірмової лінійки.

Про затримку релізу iPhone 12 оголосив в ході щоквартального фінансового звіту старший віце-президент і фінансовий директор Apple Лука Маестрі, не називаючи причин перенесення і додаткових деталей про презентацію.

Читайте також:  Інженери створили натільний генератор електрики

“Минулого року ми запустили нові iPhone в кінці вересня, а в цьому очікуємо, що поставки будуть доступні на кілька тижнів пізніше», — заявив Маестрі в розмові з інвесторами.

Перенесення прем’єри нових гаджетів може стати гучною подією в історії бренду. За багаторічною традицією Apple проводить анонс оновленої лінійки iPhone саме у вересні, хоча їх роздрібні продажі в останні кілька років і затримувалися на термін від 1 до 2 місяців. Крім того, компанія зазвичай ніяк не коментує дату події і не повідомляє будь-яких подробиць про затримки фірмових заходів. Виходячи із заяви Маестрі, журналісти припустили, що презентація лінійки серії iPhone 12 відбудеться в середині жовтня поточного року.

Читайте також:  Xiaomi представила розумне ліжко з голосовим управлінням

Топ-менеджер також оголосив підсумки третього кварталу 2020 фінансового року. За цей період дохід корпорації склав $59,7 мільярда — на 11% більше в порівнянні з аналогічним відрізком 2019-го. Чистий прибуток Apple піднявся на 12% до позначки в $11,25 мільярда.

Джерело: bloomberg.com

Залишити коментар