Авто

Рідкісний Ford Falcon продали за 300 000 доларів

Ford Falcon GT Hard Top 1973

В Австралії виставили на продаж унікальне помаранчеве купе Ford Falcon GT Hard Top 1973 року випуску. За рідкісний автомобіль, який протягом останніх тридцяти років простояв без руху в гаражі, вдалося виручити 300 000 доларів (приблизно 8 000 000 гривень за поточним курсом).

Виставлений екземпляр після тридцятирічного ув’язнення зберігся не в кращому стані. Кузов Ford Falcon місцями покритий іржею і вм’ятинами, підкапотний простір має масштабні осередки корозії. Салон легендарного купе виглядає ще гірше. Підлога автомобіля прогнила, сидіння покриті товстим шаром бруду, а приладова панель частково відвалилася.

Читайте також:  Складено рейтинг надійних авто з рідкісними випадками поломки

Однак, за словами продавця, незважаючи на страхітливий зовнішній вигляд, всі деталі автомобіля є заводськими. Крім того, купе обладнано рідкісними для 1973 року гідропідсилювачем керма, кондиціонером і тонованими стеклами. До того ж маслкар є останньою спецверсією, створеною після того, як в Австралії заборонили виробництво потужних автомобілів через побоювання, що вони занадто швидкі для звичайних доріг.

Під капотом унікального маслкара встановлений 5,8-літровий V8 потужністю 380 кінських сил і 513 Нм крутного моменту. У парі з агрегатом працює чотириступінчаста «механіка». До “сотні” маслкар розганяється за 6,5 секунди. Максимальна швидкість – 230 кілометрів на годину. Судячи з одометру, Пробіг 47-річного Ford Falcon становить трохи більше 100 000 кілометрів. За словами продавця, двигун автомобіля не працював з 1988 року.

Читайте також:  Новітній електрокросовер Nissan офіційно приїде в Україну

Незважаючи на жахливий стан автомобіля, його вартість на аукціоні досягла 300 000 доларів (приблизно 8 000 000 гривень за поточним курсом). Покупець побажав залишитися невідомим.

Джерело: graysonline.com

Залишити коментар