Політика

Кабмін виконав низку умов Євросоюзу

Кабінет Міністрів

Кабмін схвалив законопроект щодо змін законодавства у сфері метрології для забезпечення єдності вимірювань в оборонній сфері.

Уряд в середу, 29 липня, прийняв чотири рішення у сфері митного регулювання, енергетики, “промислового безвізу” і безпеки документів, на яких наполягав Євросоюз. Про це повідомив офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції.

Кабмін схвалив перетворення держпідприємства Оператор ринку в акціонерне товариство зі 100% власністю держави.

Також документом вводиться незалежний державний контроль за діяльністю оператора. Крім того, внесені зміни в порядок роботи ринку електроенергії: споживач отримає великі можливості вибору постачальника.

Читайте також:  Венеціанська комісія дала висновок щодо КСУ

Кабмін також схвалив законопроект щодо змін законодавства у сфері метрології для забезпечення єдності вимірювань в оборонній сфері.

Ухвалення законопроекту є однією з умов Євросоюзу для підписання угоди АССА, що дозволяє українським виробникам виходити на ринок ЄС без додаткової сертифікації (“промисловий безвіз”).

Схвалений законопроект про зміни у сфері безпеки документів передбачає посилення захисту документів, що посвідчують особу, і відповідальності за підробку таких документів.

Нововведення в митній сфері передбачають спрощення контролю завдяки впровадженню програми АЕО.