Технології

Virgin Galactic показала салон туристичного космічного корабля

Virgin Galactic

Virgin Galactic показала, як буде виглядати інтер’єр першого космічного корабля для туристів SpaceshipTwo-VSS Unity. Крім відео з майбутнім салоном, компанія пропонує переміститися прямо на корабель за допомогою програми «Virgin Galactic» з підтримкою доповненої реальності, яка доступна в App Store і Play Store.

12 широких круглих вікон кабіни, розташованих на даху і бічних частинах космічного апарату, дозволяють пасажирам спостерігати за мальовничими пейзажами за бортом.

Читайте також:  Названо заробітки індустрії мобільних ігор в 2020 році. Цифри вражають

Virgin Galactic

На старті і під час посадки пасажири будуть пристебнуті ременями безпеки, а спеціально розроблені сидіння адаптовані до різних потреб окремих клієнтів. Пасажирські місця були виготовлені з високоякісного алюмінію і вуглецевого волокна, а потім покриті «технічними тканинами», розробленими компанією спортивного одягу та екіпіровки Under Armour.

За словами Virgin Galactic, під час високих швидкісних ділянок польоту положення крісел буде частково контролюватися пілотом, щоб полегшити фізичне навантаження на пасажирів. Після досягнення невагомості, клієнти зможуть відстебнутися і переміщатися по салону вільно, а порожні сидіння будуть переведені в спеціальне положення для більшого місця.

Virgin Galactic

Кожне крісло також оснащене персональним цифровим дисплеєм, який передає дані пасажирам протягом усього польоту і з’єднує їх з пілотами. Інтер’єр SpaceshipTwo-VSS Unity був розроблений не тільки досвідченими інженерами і дизайнерами, участь в його створенні також брали лікарі, інструктори астронавтів і пілоти.

Читайте також:  Google «прокачала» старі версії Android новими функціями