Суспільство

З’явилося перше в світі місто, де всі їздять на електромобілях

renault

В рамках експерименту всіх жителів містечка у Франції пересадили на екологічно чистий транспорт.

В рамках експерименту французький автовиробник Renault передав кожному домогосподарству комуни Аппі у французькому департаменті Ар’єж електромобілі Renault Zoe, перетворивши містечко на перший у світі населений пункт, де використовуються тільки автомобілі з електричними двигунами.

Один з найбільш ізольованих міст Франції відрізняється невеликою чисельністю населення (станом на 2017 рік в Аппі проживало 25 осіб) і компактними розмірами, але при цьому місцевим жителям часто доводиться вибиратися в сусідні населені пункти. У Renault розраховують, що запасу ходу в 390 км вистачить для потреб населення.

Читайте також:  Nickelodeon анонсувала файтинг за участю Губки Боба і Черепашок-ніндзя

Для чистоти експерименту, щоб водії користувалися машинами максимально активно, власникам електричного хетбчека Zoe встановлять домашні зарядні термінали, а також обладнають публічну зарядну станцію на 52 кВт, яка дозволить за 30 хвилин поповнити заряд батарей для поїздки на 145 км.

Використання одних тільки електромобілів в Аппі триватиме протягом трьох найближчих років. Весь цей термін Renault буде отримувати і аналізувати зворотний зв’язок від власників машин, щоб зрозуміти сценарії використання електромобілів і використовувати зібрані дані для оптимізації конструкції машин і застосовуваних в них технологій.

У Renault відзначають, що Аппі стане першим у світі містом, де 100% населення буде використовувати електромобілі. У компанії розраховують, що приклад французької комуни дозволить розвінчати міфи про непридатність використання електромобіля в якості єдиного транспорту в сім’ї.

Читайте також:  Погляд на запуск ракети з борту пасажирського Boeing [ВІДЕО]

Джерело: autonews.fr