Авто

Bugatti представила «дитячий» електрокар за $ 35 000

Bugatti Baby II

На Женевському автосалоні компанія Bugatti, відома як виробник автомобілів преміум-класу, представила оригінальний електрокар під назвою Baby II. Новинка являє собою зменшену репліку автомобіля Bugatti Type 35, який вийшов ще в 1924 році і стала другим за останні 50 років електромобілем компанії — правда, призначена вона для вельми специфічної аудиторії.

Спочатку кузов Baby II був надрукований на 3D-принтері, і після серії доопрацювань автомобіль був запущений в дрібносерійне виробництво. Всього компанія планує випустити 500 екземплярів компактного електрокара, який на 25% менше свого прабатька і виглядає як дитячий вид транспорту. Проте в автомобілі може вміститися і дорослий.

Читайте також:  З'явилися зображення серійного спорткара Nissan Z

Ємність встановленої в базовій версії батареї становить 1,4 кВтг, в той час як в розширену комплектацію вже входить АКБ на 2,8 кВтг, чого достатньо для запасу ходу в 30 кілометрів. Максимальна швидкість новинки становить 68 км / год. Автомобіль доступний у трьох модифікаціях: базовій з потужністю двигуна 5,8 к/с, а також більш просунутих Vitese і Pur Sang — до 13,4 к/с включно.

Вартість Baby II в стандартній комплектації становить $35 000. За версію Pur Sang, кузов якої виготовлений з алюмінію, встановлений цінник в $68 000. Незважаючи на таку високу вартість «дитячого автомобіля», Bugatti заявила про те, що попередні замовлення на всі 500 примірників вже оформлені.

Читайте також:  Нову Skoda Fabia сфотографували в серійному кузові

Джерело: engadget.com