Суспільство

Netflix анонсував ще один серіал за мотивами «Відьмака». Це буде приквел

Відьмак

Шанувальники фентезі-літератури і геймери дуже довго чекали екранізацію циклу “Відьмак” Анджея Сапковського. Як то кажуть, з бажаннями слід бути обережніше. У минулому році на Netflix стартував неоднозначний серіал за мотивами книжкової саги, а трохи пізніше був анонсований анімаційний приквел. Тепер же сервіс запустив у виробництво ще дещо.

Дія нового шестисерійного приквелу “Витоки крові” розгорнеться за 1200 років до народження Геральта з Рівії. Серіал розповість про сполучення сфер, а також про найпершого відьмака. Проектом займаються творці основного серіалу, серед яких і шоураннер Лорен Шмідт Хіссріч. Автор книжкового циклу Анджей Сапковський знову виступить консультантом.

Читайте також:  Apple відкриває плавучий магазин з підводним залом

Навіть приблизної дати прем’єри у нового серіалу, на жаль, поки немає. Як і у другого сезону основного шоу – його зйомки сильно затягнулися через пандемію. Повторимося, що крім двох серіалів з живою зйомкою, у виробництві також знаходиться мультфільм «Кошмар вовка». Він розповість про ранні роки Весеміра, наставника Геральта та інших відьмаків.

Залишити коментар