Авто

Розкіш в мінімалізмі: з’явилися подробиці про новий Rolls-Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost

Компанія Rolls-Royce продовжує готуватися до прем’єри седана Ghost наступного покоління, яку перенесли через епідемію коронавірусу. Цього разу керівник концерну Торстен Мюллер-Отвос у відкритому листі розповів, яким буде новий автомобіль.

За словами глави Rolls-Royce, дизайн нового Ghost стане втіленням цінностей компанії. Нове покоління розкішного седана буде відображати сучасні тенденції в розвитку преміальних технологій. Дизайн майбутнього автомобіля Торстен Мюллер-Отвос визначив терміном “построскіш”.

Епоха построскоші – так описують в компанії період після пандемії коронавірусу. Концепція є антитезою кричущої “престижної посередності”
– характерного для фешн-індустрії тренду, коли бренд стає важливішим за самий об’єкт. У випадку з побудовою все в точно до навпаки: об’єкт і його наповнення (дизайн, матеріали) завжди стоять на чолі.

Читайте також:  Hyundai представив «спортивний» варіант хетчбека i20

Оскільки седан Ghost став найуспішнішою моделлю Rolls-Royce при створенні нового покоління автомобіля британські інженери враховували побажання клієнтів, які висловилися за те, щоб дизайн майбутньої «Примари» виконали в стилі мінімалізм. За словами глави британської корпорації, думка клієнтів марки зіграло важливу роль при створенні автомобіля нового покоління.

На даний момент відомо, що в основу оновленого Rolls-Royce Ghost ляже нова платформа, що лежить в основі Phantom і Cullinan. Крім того, за словами того ж Торстен Мюллер-Відвоса, єдиними елементами, які залишаться в новій моделі від попереднього покоління автомобіля будуть шильдики і логотип концерну.

В середині липня стало відомо, що нове покоління Rolls-Royce Ghost отримає інноваційну систему очищення повітря в салоні. Водії розкішного седана зможуть включати фільтрацію повітря за допомогою мобільного додатку, щоб підготувати салон до прибуття важливого пасажира.

Читайте також:  Найбільш американським автомобілем виявилася машина, яка родом не зі США

Джерело: Rolls-Royce

Залишити коментар