Суспільство

Американець купив Lamborghini на виділену державою допомогу

lamborghini

Чоловік скористався пільговою програмою допомоги і виділені йому державою гроші, які він повинен був витратити на виплату зарплати співробітникам.

Американський підприємець з Майямі Девід Т. Хайнс купив розкішний спорткар Lamborghini Huracan 2020 року випуску на гроші, які були йому виділені державою в рамках програми допомоги підприємствам в умовах епідемії COVID-19. Тепер йому “світить” 30 років в’язниці і величезний штраф, пише NBC News.

Бізнесмен почав просити в банку 13,5 мільйона доларів як допомогу від держави. Банк схвалив йому суму в 3,9 мільйона доларів.

Хайнс, якби спрямував кошти на виплату зарплати своїм працівникам, міг не повертати позичену суму. Однак підприємець порахував за краще купити за 318 тисяч доларів престижний спортивний автомобіль.

Читайте також:  В Україні скоротилася кількість першокласників

Федеральна прокуратура висунула йому звинувачення в банківському шахрайстві. З’ясувалося, що документи для банку він підробив. Більшість його “співробітників” існували тільки на папері. Також отримані державні гроші він витрачав на придбання предметів розкоші і на послуги в магазинах і на курортах Майамі.

Авто і всі кошти на рахунку американця конфіскували. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 30 років і штраф у розмірі одного мільйона доларів.

Залишити коментар