Технології

Розкрито нові функції смарт-годинника Samsung Galaxy Watch 3

Смарт-годинник

Характеристики і ціни нового розумного годинника Samsung стали відомі задовго до їх анонсу, але на цьому список інсайдерських публікацій, пов’язаних з аксесуаром, не закінчився. В руки ентузіастів потрапило фірмовий додаток Galaxy Watch 3 Plugin, в коді якого виявилися нові цікаві деталі про можливості та особливості інтерфейсу пристрою, анонс якого очікується в наступному місяці.

Згідно витоку, однією з особливостей гаджета стане підтримка управління за допомогою спеціальних жестів. Наприклад, щоб відповісти на вхідний дзвінок по вбудованому мікрофону, досить буде стиснути і розтиснути кулак, а поворот долоні на 90 градусів, навпаки, відхилить виклик.

Читайте також:  Інсайдер назвав характеристики розтягуваного смартфона LG Rollable

Крім того, інсайдери повідомили про корисну функцію, пов’язану зі здоров’ям користувача. Galaxy Watch 3 будуть здатні визначити падіння власника, і через 60 секунд автоматично здійснять екстрений дзвінок. Якщо сигнал тривоги не буде відключений протягом хвилини, активується 5-секундний запис звуку, яка разом з поточними координатами буде відправлена контактам, збереженим для екстрених викликів.

Samsung Galaxy Watch 3

Ще одним нововведенням стане функція спрощеного створення скріншотів, яка дозволить зробити знімок екрана, одночасно натиснувши обидві кнопки на корпусі пристрою. Ентузіасти також “висмикнули” з коду програми всі встановлені циферблати, які будуть доступні власникам Samsung Galaxy Watch 3 з коробки. Анонс смарт-годинника заплановано на 5 серпня.

Читайте також:  Вперше за 44 роки грунт з Місяця доставили на Землю

Джерело: gsmarena.com