Суспільство

Lego випустив рояль, на якому можна грати

Lego Grand Piano

Новий набір увійде в лінійку Lego Ideas і стане 3-м конструктором в цій серії.

З 1 серпня у продажу з’явиться перший в історії Lego музичний конструктор, який після складання дозволить використовувати готовий об’єкт в якості музичного інструменту — таким набором стане новий Lego Ideas Grand Piano, що дозволяє зібрати мініатюрний рояль.

Lego Grand Piano

Набір складається з 3662 елементів, складових в зібраному вигляді рояль розміром 22,5×30,5×35,5 см. Конструктор включає в себе знімну клавіатуру з 25 клавішами, верхню кришку, яку можна, підперши, підняти, окремі для кожної клавіші молоточки, підставку для ніг і педалі, а також мініатюрний стілець.

Читайте також:  Степанов: Це ще не пік захворюваності на COVID-19

Крім самого конструктора в набір Lego Ideas Grand Piano входить фірмовий додаток для смартфонів Lego Powered Up, який дозволяє за допомогою екрану гаджета грати на «роялі». Власникам концерту доступні 10 встановлених композицій, які можна «зіграти» або вручну, або в автоматичному режимі — клавіші будуть натискатися без участі людини.

Grand Piano став третім набором в гамі Lego Ideas після конструктора Pirated of Barracuda Bay з піратським кораблем, що став ремейком іграшки 1989 року, і після набору Friends Central Perk, який втілює однойменне кафе з серіалу «Друзі» разом з його головними героями.

Читайте також:  Lufthansa порадила молодим пілотам знайти іншу професію

Lego Grand Piano

Нагадаємо, раніше Lego представила набір, присвячений ігровій консолі Nintendo Entartainment System( NES), в якому з більш ніж 2 тисяч деталей збирається повномасштабна модель приставки, «бабусин» телевізор на ніжках, картридж, контролер і фігурка головного символу NES — водопровідника Маріо.

Залишити коментар