Технології

TikTok виділив 200 млн доларів на виплати авторам відео

TikTok

Популярність TikTok продовжує рости, відповідно, і автори відео стають більш затребуваними. Щоб утримати їх на майданчику, передбачаються виплати з спеціально створеного фонду, в якому вже знаходиться 200 мільйонів доларів.

Фонд TikTok Creator призначений для підтримки авторів відео, яким потрібна монетизація їхніх проектів. Це перша спроба TikTok платити людям за контент безпосередньо. До цього монетизувалися тільки прямі трансляції, але тепер буде заохочуватися і створення відеороликів.

Автори отримуватимуть регулярні платежі протягом року, а фонд поступово зростатиме. У компанії не повідомили, яка кількість авторів отримає гроші. Не говорять в TikTok і про суму платежів, а також про їх графіки.

Читайте також:  Збір особистих даних в Android-додатках стане більш прозорим

Для подачі заявки на фінансування необхідно, щоб користувачеві було не менше 18 років. Крім того, він повинен регулярно публікувати оригінальні відеоролики та створювати вміст, який відповідає принципам спільноти TikTok. Враховується і кількість підписників, але конкретна цифра «від» не називається.

У Сполучених Штатах подати заявку на фінансування можна буде в серпні. Пізніше виплати почнуться і в інших країнах.