Авто

Tesla готує дві загадкові новинки

Ескіз Tesla, що розробляється в Китаї

В ході звітної конференції, присвяченій результатам Tesla у другому кварталі 2020 року, Ілон Маск підтвердив, що компанія розробляє два нових електрокари – «компактний автомобіль» і «електромобіль підвищеної місткості».

Вже відомо, що на Gigafactory 3 в Китаї ведеться розробка нової глобальної моделі. В ході церемонії, що дала старт виробництву седана Model 3, Маск заявив, що новий автомобіль буде являти собою «щось радикальне як Cybertruck – те, чого ніхто не очікує». Пізніше в мережі з’явився дизайнерський ескіз новинки, схожої на компактну версію Model Y.

Що стосується другої моделі, то нею може стати 12-місний фургон, який курсуватиме підземними тунелями The Boring Company. За задумом Маска, такі автомобілі зможуть стати гідною альтернативною традиційному громадському транспорту і перевозити до 1,2 тисячі пасажирів в день, а в рік – більше 10 мільйонів.

Читайте також:  Бізнесмен купив Kia Stinger і яхту на виділену держдопомогу

Коли в лінійці Tesla з’являться нові моделі, поки невідомо. Ймовірно, їх не варто чекати раніше 2022 року: наступного року компанія буде зайнята виведенням на ринок Cybertruck, виробництво якого налагодять на новому підприємстві в Техасі.

У найближчих планах Tesla значиться і довгограючий проект Tesla Semi. Електричний вантажівка дебютував у 2017 році, але досі не встав на конвеєр. Старт виробництва відкладався вже двічі: минулої весни стало відомо, що серійна збірка безпілотної моделі почнеться тільки в 2021 році.

Джерело: Electrek

Залишити коментар