Авто

Mercedes-Benz планує випустити абсолютно нову модель

Mercedes-Benz e53

Модельна лінійка компанії Mercedes-Benz через три роки може поповнитися новою моделлю CLE, яка розташується між С – і Е-класом, замінивши собою кілька їх версій.

Як повідомляє видання Autoblog з посиланням на інсайдерів, в 2023 році компанія Mercedes-Benz планує випустити нову модель CLE. Новий автомобіль розташується в модельній гамі між С – і Е-класом і, судячи з букв CL в індексі, швидше за все буде являти собою купеподібний седан на зразок поточних CLA і CLS. Імовірно, у новинки також будуть модифікації в кузові купе, кабріолет і Шутінг-брейк. Щоб уникнути внутрішньої конкуренції, CLE замінить собою відразу кілька існуючих моделей: C-Class Coupe, C-Class Cabriolet, E-Class Coupe і E-Class Cabriolet.

Читайте також:  З'явилися нові фотографії самого доступного кросовера Hyundai

Моделі CLE-класу, швидше за все, будуть оснащуватися новою гібридною силовою установкою на основі дволітрової «турбочетвірки», автоматичною коробкою передач, а також заднім або повним приводом 4matic на вибір. У лютому нинішнього року Mercedes-Benz оголосив про плани випустити 32 новинки за майбутні два роки, серед яких-кілька електрокарів лінійки EQ, гіперкар проекту One, нові седани, 20 підключаються гібридів і розширення модельного ряду Smart. Ймовірно, CLE виявиться в їх числі. Втім, невідомо, як на ці плани вплинула пандемія коронавірусу.