Авто

Стало відомо, коли завершиться виробництво Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Motors зніме з конвеєра позашляховик Pajero в 2021 році і закриє завод, де також випускає Outlander і Delica, передає Nikkei. Поки ж Pajero залишається однією з найстаріших моделей, виробництво якого здійснюється досі. Позашляховик четвертого покоління збирають вже 14 років.

В Японії прощання з Pajero затягнулося: там позашляховики ще збирають на експорт, проте попит на них продовжує падати. У зв’язку з цим в Mitsubishi прийняли рішення остаточно згорнути виробництво протягом 2021 року. Одночасно з цим закриється підприємство Pajero Manufacturing в префектурі Гіфу, де також збирають кросовери Outlander і мінівени Delica. На сьогоднішній день завод виробляє близько 10 відсотків від загального обсягу випуску Mitsubishi, що відповідає приблизно 63 тисячам автомобілів. Збірку Outlander і Delica перенесуть на інший майданчик.

Читайте також:  Перераховано автомобілі, якими найбільше задоволені власники

Згідно зі звітом Асоціації європейського бізнесу, позашляховики досі не розкупили. Наприклад, за першу половину 2020 року було продано 196 машин, у тому числі 36 штук в червні. Pajero з фінальної партії, що отримала назву Final Edition, комплектуються мотором об’ємом 3,0 літра і повним приводом Super Select 4WD і доступні в комплектаціях Instyle і Ultimate.