Економіка

В Україні прискорилося зниження видобутку газу

Добування газу і нафти

В Укргазвидобуванні зайнялися розробкою середньострокової стратегії розвідки і видобутку газу з урахуванням нових ринкових факторів.

Найбільша в Україні газовидобувна держкомпанія Укргазвидобування в січні – червні 2020 року скоротила видобуток газу на 0,8%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляється на її сайті.

“У I півріччі 2020 року компанія забезпечила видобуток 6,69 млрд кубометрів газу, який був поставлений населенню і ТКЕ. Відхилення від аналогічних показників минулого року становить мінус 0,8% або 53 млн кубометрів блакитного палива, в той час як середня ціна реалізації газу компанією знизилася на 47%, порівняно з І півріччям 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Нафтогаз запропонував кілька тарифів на газ

В Укргазвидобуванні заявляють, що зараз ведеться розробка середньострокової стратегії розвідки і видобутку газу з урахуванням нових ринкових факторів.

“Ми змінюємо підходи до управління проектами в сфері розвідки та видобутку газу. Розробляємо середньострокову стратегію розвідки і видобутку газу з урахуванням нових ринкових факторів. Серед її головних цілей – наростити ресурсну базу вуглеводнів. Фактично – створити новий фундамент для розвитку галузі”, – зазначив директор дивізіону Нафтогаз розвідка і видобуток Олександр Романюк.

Залишити коментар