Технології

Ілон Маск показав дизайн тунелю The Boring Company під Лас-Вегасом

The Boring Company

Перший етап будівництва підземного тунелю для автомобілів під Лас-Вегасом, спроектованого і створеного силами заснованої Ілоном Маском The Boring Company, відбувся ще на початку цього року. З тих пір інженери, проектувальники і дизайнери не припиняли роботу над новим видом транспортного сполучення, а нещодавно глава компанії відкрив завісу таємниці над амбітним проектом і показав, як буде виглядати «метро майбутнього».

Деталізований рендер, що розкриває дизайн “стартового майданчика” нового тунелю, бізнесмен опублікував у своєму Twitter-блозі. Так званий «індивідуальний громадський транспорт «має на увазі розміщення в межах однієї станції декількох електрокарів Tesla, які, дочекавшись спеціального “тягача”, будуть переміщені в пункт призначення. Таке рішення, за задумом компанії, має істотно розвантажити насичений трафік мегаполісів.

Варто відзначити, що можливість використання подібних тунелів буде доступна лише тим власникам автомобілів, які встановлять спеціальні колісні адаптери, передбачувана вартість яких складе не більше $300. Раніше Маск неодноразово заявляв, що громадський транспорт — пережиток, якому немає місця в XXI столітті. Згідно підпису до опублікованого рендеру, відкриття підземної автомобільної станції з оригінальним інтер’єром відбудеться вже найближчим часом.

Читайте також:  У Кабміні розповіли, коли чекати 5G в Україні

Джерело: businessinsider.com

Залишити коментар