Авто

Новий Kia Sorento отримає значні позашляхові здібності

Kia Sorento

Kia оголосила, що четверте покоління Kia Sorento отримає нову розробку — систему Terrain Mode. Також Kia підтвердила, що старт продажів нового Sorento відбудеться в другій половині 2020 року – як в Україні, так і в Європі.

Завдяки новій системі покращиться зчеплення з дорогою, машина буде вести себе стабільніше. Для руху по бруду, снігу та піску передбачений власний набір налаштувань. Як відзначають в компанії, повнопривідні “Соренто” четвертого покоління матимуть найвищий за всю історію моделі позашляховий потенціал на самих різних покриттях зі зниженим зчепленням.

Перемикатися між різними режимами можна через “шайбу” на центральній консолі. Система буде автоматично підлаштовувати характеристики крутного моменту двигуна, його розподіл між колесами і налаштування системи стабілізації, а також адаптує алгоритм перемикання передач.

Читайте також:  Експерти назвали ефективні методи запобігання корозії авто

Kia Sorento

У “Сніжному” режимі крутний момент двигуна обмежується, а його перерозподіл між колесами відбувається найбільш рівномірно і плавно. При цьому система контролю тяги TCS пригальмовує з невеликими зусиллями кожне з коліс окремо для оптимізації тягових зусиль. Перемикання трансмісії відбуваються частіше, обороти двигуна підтримуються на низькому рівні, щоб запобігти пробуксовку і прослизання коліс.

У “грязьовому” режимі алгоритм перемикання передач діє з невеликими затримками (при більш високих оборотах двигуна), але розподіл крутного моменту системою повного приводу все одно відбувається максимально плавно. У третьому режимі двигун підтримує високу віддачу крутного моменту і перемикається «вгору» на більш високих оборотах двигуна, щоб не загрузнути в піску.

Читайте також:  Найкомпактніша Skoda відправлена у відставку через рік після прем'єри

Kia Sorento

Kia Sorento отримала новий чотирициліндровий 2,2-літровий дизельний двигун. Його потужність становить 202 к.с., а крутний момент — 440 Нм. Новий двигун отримав алюмінієвий блок циліндрів, який на 19,5 кг легше чавунного попередника. Він працює з новою восьмиступінчастою преселективною коробкою передач з двома зчепленнями (8DCT).

Kia Sorento

Залежно від комплектації, в салоні може бути встановлена новітня мультимедійна система з 10,25-дюймовим сенсорним екраном. Також пропонується нова цифрова приладова панель на базі 12,3-дюймового екрану високої роздільної здатності. В якості опції для Sorento також доступний проекційний дисплей, що відображає на лобовому склі необхідну інформацію про поїздку.

Залишити коментар