Технології

Apple стане на 100% вуглецево-нейтральною компанією

Вітрова станція

Компанія Apple заявила, що до 2030 року вона стане на 100% вуглецево-нейтральною. У прес-релізі технологічного гіганта сказано, що через 10 років компанія буде мати нульовий вуглецевий слід у всьому своєму бізнесі, включаючи виробничий ланцюжок поставок і утилізацію.

Вже зараз Apple є частково вуглецево-нейтральною компанією. Офіси та центри обробки даних компанії працюють на 100% відновлюваних джерелах енергії. Нове зобов’язання означає, що кожен проданий пристрій Apple матиме нульовий вплив на клімат, як у процесі виробництва, так під час утилізації.

Читайте також:  Названо ще одну перевагу нового MacBook Air над попередниками

“У бізнесу є величезна можливість допомогти побудувати більш стійке майбутнє, за коштами нашої спільної турботи про планету”, – сказав генеральний директор Тім Кук. “До 2030 року весь бізнес Apple буде вуглецево-нейтральним. Планета, яку ми ділимо, не може чекати”.

Apple планує досягти 75% цієї мети за рахунок скорочення викидів, а решта 25% за рахунок видалення вуглецю або компенсуючих проектів, таких як посадка дерев і відновлення середовища проживання. Крім цього компанія запустить програму Impact Accelerator, яка спрямована на інвестування в малі підприємства, що піклуються про скорочення вуглецевого сліду.

На сайті Apple зараз можна знайти “дорожню карту” вуглецевої нейтральності, яка допоможе іншим компаніям також задуматися про зниження впливу на зміну клімату.

Читайте також:  Авторитетний інсайдер розповів про майбутні iPhone

Важливо відзначити, що вже багато технологічних компаній заявили про свої наміри стати більш “зеленими”. Наприклад, Microsoft також сподівається до 2030 року мати нульовий вуглецевий слід, а Amazon прагне до цього до 2040 року.

Залишити коментар