Авто

Флагманський кросовер Hyundai отримав нову версію

Hyundai Palisade

Великий кросовер Hyundai Palisade отримав нову топову модифікацію Calligraphy, яка відрізняється від версії Limited косметичними змінами і більш розкішною обробкою.

Як повідомляє видання Car and Driver, флагманський кросовер Hyundai отримав нову версію під назвою Calligraphy. Автомобіль буде доступний виключно з 3,8-літровим 291-сильним бензиновим мотором V6 і восьмиступінчастим «автоматом» з повнопривідною трансмісією. Calligraphy виглядає трохи інакше, ніж інші Palisade: у нього нова решітка радіатора з трикутними елементами, бічні дзеркала з підсвічуванням і новий додатковий стоп-сигнал на двері багажника. До того ж кросовер прикрашений новими 20-дюймовими колесами зі складним малюнком спиць.

Hyundai Palisade

Всередині Calligraphy володіє всіма опціями версії Limited, в тому числі 12,3-дюймовою електронною панеллю приладів і 10,25-дюймовим екраном інформаційно-розважальної системи. Топова модифікація буде доступна виключно в семимісному виконанні з роздільними кріслами другого ряду. До того ж Calligraphy отримає рульове колесо з обробкою перфорованою шкірою, дверні панелі з прострочкою, замшеву оббивку стелі і особливі таблички на порогах. У США Palisade Calligraphy буде доступний за ціною 48 890 доларів, що на 1140 доларів дорожче Limited.

Залишити коментар