Суспільство

Космонавти SpaceX повернуться на Землю на початку серпня

Астронавти SpaceX

Глава NASA Джим Брайденстайн повідомив в своєму Twitter акаунті, що космонавти, які вчинили політ SpaceX на МКС в травні, повернуться на Землю 2 серпня.

Боб Бенкен і Даг Херлі вирушили на МКС 30 травня в рамках місії SpaceX Demo-2. Так вони здійснили перший в історії політ у космос на приватній ракеті. Історичним цей момент став також тому, що це був перший запуск астронавтів у космос з території США за майже дев’ять років. Після 2011 року американські фахівці «подорожували» виключно на російських ракетах.

І ось через два місяці космонавти нарешті повернуться додому. NASA ще не назвало точного місця приземлення, так як все буде сильно залежати від погодних умов. Попередньо NASA і SpaceX планують розмістити рятувальні команди на посадочних майданчиках в Мексиканській затоці і біля східного узбережжя Флориди в Атлантичному океані. Хоча погода в затоці історично краще в цей час року, ніяких остаточних рішень зараз агентство дати не може.

Читайте також:  У ПАР з'явиться найбільший природоохоронний об'єкт в світі

Після того, як астронавти потраплять у воду вони будуть залишатися всередині капсули з закритими люками, до тих пір поки їх не доставлять на палубу рятувального судна SpaceX.

Залишити коментар