Суспільство

Boeing випробував літак перевернутим польотом

Літаки

Американський авіабудівний концерн Boeing провів випробування перспективного навчального літака T-7A Red Hawk польотом в перевернутому положенні.

Boeing T – 7a розробляється в якості військового навчального літака і до нього пред’являється кілька спеціальних вимог, у тому числі стабільний політ навіть при негативних перевантаженнях. Перевернутий політ дозволив перевірити, наскільки надійно працюють паливні і масляні системи літака Red Hawk, чи витримує планер і як літак управляється в цілому.

В ході випробувань льотчики кілька разів перевертали літак, причому кожен раз перевернутий політ був все більш тривалим. Проведені перевірки визнані успішними. За заявою Boeing, до теперішнього часу програма льотних випробувань T-7a завершена вже на 80 відсотків. Концерн також займається створенням тренажера Red Hawk, який планується передати ВПС США в 2023 році.

Читайте також:  Підрахована кількість жертв фейків про коронавірус

Цей тренажер буде використовуватися для підготовки перших інструкторів, які потім будуть навчати курсантів польотам на новому навчальному літаку. T-7a розробляється концерном Boeing спільно зі шведським концерном Saab. У ньому використовуються напрацювання, отримані компаніями за проектами винищувачів F/A-18E / F Super Hornet і JAS-39 Gripen. Red Hawk здійснив перший політ у 2016 році.

Новим літаком військові мають намір замінити застарілі T – 38 Talon, використовувані сьогодні для підготовки льотчиків. Прийняти навчальний літак нового покоління на озброєння планується в 2024 році. Тим часом керівництво ВПС США розглядає можливість переведення частини навчально-тренувальних F-22, на яких зараз готують молодих пілотів, в оперативно-Бойові борти для несення реальної військової служби.

Читайте також:  Названі регіони, які не готові до ослаблення карантину

При цьому планується використовувати літаки в тому вигляді, в якому вони є зараз, а не допрацьовувати їх до останньої версії. Проблемою є брак двигунів Pratt & Whitney F119-PW-100, оскільки наявні були витрачені через те, що літати на F-22 довелося більше, ніж планували. Тепер ВПС США намагається знайти баланс між закупівлею і розробкою нової техніки і витратами на обслуговування і модернізацію стоять на озброєнні літаків.

Залишити коментар