Наука

Boeing продовжить підтримувати МКС мінімум до 2024 року

МКС

Концерн отримав контракт на обслуговування і технічну підтримку Міжнародної космічної станції (МКС).

Американський аерокосмічний концерн Boeing підписав новий контракт з Національним управлінням з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) на обслуговування і технічну підтримку МКС терміном до 2024 року. Загальна вартість угоди становить $ 916 млн.

“Boeing надасть послуги технічної підтримки, ресурси і персонал для роботи на борту МКС і буде здійснювати управління і контроль за багатьма системами станції. Роботи в рамках контракту стануть виконуватися в Космічному центрі ім. Ліндона Б. Джонсона в Х’юстоні, Космічному центрі Джона Ф. Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді, центрі космічних польотів ім. Маршалла в Хантсвіллі, штат Алабама, а також в інших точках світу. Сума контракту з NASA оцінюється приблизно в $225 млн на рік”, — свідчить заява Boeing.

Читайте також:  Рівень радіації на Місяці виявився в 200 разів вищий, ніж на Землі

Boeing став основним підрядником NASA по роботі з МКС ще в 1993 році, коли тільки починалася робота над станцією, і з тих пір організація незмінно продовжує контракт з компанією. При цьому астронавти, перебуваючи на навколоземній орбіті, також допомагають Boeing, проводячи експерименти в інтересах концерну.

Нагадаємо, МКС була введена в експлуатацію в кінці 1998 року. На даний момент запланований термін роботи станції, який за угодою з країнами-учасницями проекту (Росія, США, Японія, Канада і Європейським космічним агентством, що включає Бельгію, Німеччину, Данію, Іспанію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Францію, Швейцарію і Швецію) продовжений до вересня 2024 року. Також обговорюється можливість збільшення терміну служби МКС і до 2028, і до 2030 років.

Залишити коментар