Авто

Діти оцінили, з ким з батьків краще їздити в машині

В автомобілі

Британська марка MG провела опитування серед однієї тисячі дітей у віці від 6 до 16 років. Його результати показали, що 43% дітей вважають тата кращим як водія, і тільки 29% проголосували за маму. Інші не вважають, що між ними є різниця.

І все ж, 42% опитаних дітей відповіли, що батько водить швидше матері, може проігнорувати обмеження швидкості і, швидше за все, зірватися з лютими криками на інших водіїв. Однак 35% вважають за краще перебувати в машині з мамою, оскільки вона з більшою ймовірністю візьме участь в «веселих автомобільних іграх».

Татів похвалили за вміння паркувати машину (паралельно, заднім ходом і в обмеженому просторі), маневрувати між смугами на трасі і здатність замінити колесо.

Читайте також:  Hyundai представив «спортивний» варіант хетчбека i20

Більшості дітей сподобалося, яку музику для поїздок вибирає мама – 40%. Водночас 31% відповіли, що підібрана батьком музика була кращою. Однак при цьому 63% дітей зійшлися на думці, що хотіли б вибирати саундтрек самі.

Підводячи підсумок, тати виграють, коли мова заходить про водіння, проте перебувати в машині з мамою більшості дітей веселіше.

Залишити коментар