Авто

Nissan продемонстрував оновлений логотип

Логотип Nissan

Компанія Nissan переосмислила логотип, який використовувала останні два десятиліття. Він розроблявся з літа 2017 року.

Презентація емблеми відбулася одночасно з дебютом першого електрокроссовера бренду Nissan Ariya. У компанії розповіли, що нова “візитна картка” Nissan відображає зміни, що відбулися в суспільстві за 20 років.

“Джерелом натхнення стали прориви в науці, техніці і “підключенні” до цифрового середовища, а також фундаментальні зміни, які ці фактори внесли в життя наших покупців”, — розповів старший віце-президент Nissan з глобального дизайну Альфонсо Альбайса.

Читайте також:  Opel відродив модель Manta у вигляді електрокара

Як пише прес-служба компанії «логотип символізує еволюцію Nissan не тільки як традиційного автовиробника, але і як провайдера послуг мобільності і цифрових сервісів».

У електромобілів Nissan логотип буде підсвічуватися 20 світлодіодами. Спершу він з’явиться у Nissan Ariya, а в наступні роки логотип отримають інші автомобілі компанії.

Також нова емблема буде використана в матеріалах для комунікації в різних середовищах: від фірмових бланків і вивісок в дилерських центрах до соціальних мереж і цифрової реклами. Логотип вже з’явився на машині команди Nissan E. dams для гонок Формули Е: