Технології

SpaceX випустить «космічні» Wi-Fi роутери в формі піраміди

Starlink

Незабаром після того, як SpaceX відкрила прийом заявок на підключення до супутникового інтернету Starlink, а в мережу потрапили зображення наземних ретрансляторів, що нагадують НЛО, регулятор FCC розкрив і перші подробиці про фірмові роутери «космічного» бренду. Судячи з витоку, компанія знову зробила ставку на оригінальний дизайн обладнання — маршрутизатори Starlink виявилися виконані у формі піраміди.

SpaceX

Виробництвом “космічних роутерів” займеться тайванська корпорація Wistron NeWeb. У базі даних FCC вже був помічений фрагмент принципової схеми пристрою, а також фотографія нижньої частини корпусу гаджета. Згідно з опублікованою документацією, маршрутизатори SpaceX матимуть форму рівнобедреного трикутника з розміром основи в 38,5 міліметра і бічних сторін по 72,5 міліметра.

Читайте також:  Хакери вкрали з мільйонів комп'ютерів 1,2 ТБ даних, використовуючи піратський софт

У документації також зазначено, що маршрутизатори Starlink оснащені двома антенами, а максимальна швидкість передачі даних по повітрю буде досягати 866 Мбіт/с. У переліку підтримуваних бездротових стандартів вказується Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 ГГц + 5 ГГц). При роботі в діапазоні 2,4 ГГц максимальна вихідна потужність пристрою складе 990 мВт.

SpaceX Starlink

Як правило, реєстрація в FCC зазвичай свідчить про швидкий старт продажів відповідного обладнання. Примітно, що SpaceX зверталася до регулятора з вимогою не розкривати детальні характеристики роутера протягом 180 днів. Це означає, що в найближчі півроку компанії належить продати максимальну кількість маршрутизаторів, або продовжити заявку для приховування комерційної таємниці.

Читайте також:  Антивірус Norton майнить Ethereum в фоновому режимі. Але це не баг

Згідно з недавньою заявою Ілона Маска, супутниковий інтернет Starlink запрацює на території США вже в кінці 2020-го або на початку 2021 року.

Джерело: wccftech.com