Інвестування

Скільки заробляють на Форексі?

Форекс

Тих, хто придивляється до валютної біржі, як до майбутнього місця заробітку, хвилює питання: «Скільки заробляють на Форексі?».

Звичайно, все залежить від ваших знань, умінь, досвіду роботи і трішечки – фортуни, але навіть усереднених показників досить, щоб почати детальніше вивчати цю тему.

Що таке Форекс і як на ньому заробляють?

Я не буду ставити перед собою мету засипати вас термінологією, яку почерпнула зі спеціалізованої літератури, тому постараюся все пояснити гранично просто:

Форекс – валютний ринок або валютна біржа, на якій торгують трейдери, продаючи одну валюту, купуючи іншу і заробляючи на різниці курсів.

Припустимо, ви зуміли купити 2 $ за курсом 25 гривень за один долар, а продати їх зуміли по 26 гривень за один. Ваш навар складе – 2 гривні.

Небагато, правда?

А тепер уявіть, що ви продали не два долара, а 10 000 $.

Так, це ж зовсім інша справа!

Трейдери заробляють на Форексі приблизно так само: оцінюючи ринок, продаючи або купуючи валютні пари, використовуючи різні інструменти, щоб убезпечити свою угоду. Я не буду зараз вдатися в деталі, як саме відбуваються торги. Пояснити це в межах однієї статті просто неможливо.

Щоб влитися в Форекс, потрібно прочитати безліч книг, вивчити досвід роботи успішних фінансистів, закінчити спеціальні курси (не обов’язково, але бажано), ретельно вивчити ринок і постійно стежити за новинами.

Занадто багато вимог? Страшно?

А ви думали ледарі і неуки легко заробляють на Форекс мільйони, лише натискаючи від балди кнопочки?

Від чого залежить заробіток на Форексі?

Заробляти на Форекс тільки в силу великого бажання неможливо.

Розмір прибутку або фінансових втрат залежить від багатьох чинників:

1. Знань.

Без ретельного вивчення теоретичної бази сунутися в цей вид діяльності не можна. До речі, знання англійської для трейдера – обов’язкова умова.

2. Стану ринку.

Трейдер повинен стежити за новинами, тому що вони є одним з найбільш поширених інструментів торгівлі. Наприклад, майже рік (2014 – літо 2015) долар дорожчав щодо євро, а оскільки валютна пара долар / євро (EUR / USD) є найбільш популярною, то багато хто зумів отримати вигоду з такого стану ринку.

3. Досвіду.

Навіть досвідчені трейдера роблять помилки, невірно оцінюючи коливання валютного курсу і здійснюючи неправильну операцію (продають, коли потрібно було купувати, і навпаки). Новачкам розібратися з усім цим в 100 разів важче, тому, поки не навчитеся віртуозно здійснювати операції в навчальній програмі, неварто сунутися на реальний ринок.

4. Розміру депозиту.

Якщо ви готові інвестувати в Форекс 100 доларів, то будете заробляти куди менше, ніж вирішивши відкрити депозит в 10 000 доларів.

5. Вибору торгової стратегії.

Якщо у вас її взагалі немає, то готуйтеся до фінансових втрат.

6. Ступеня ризику.

Щоб мінімізувати ризик, зазвичай ставлять верхню і нижню межі, які закриють угоду автоматично, коли до них дійде крива ринку. Якщо ви занадто перестрахуетесь, то можете постраждати від стандартних валютних коливань, які властиві ринку навіть в найбільш спокійному стані. Якщо ж переоціните свої сили, то понесете серйозних збитків.

7. Психологічної стійкості.

Якщо у вас з цим проблеми, то краще займіться чимось іншим, тому що ваші нерви будуть випробовувати на міцність щодня.

Форекс євро долар

Скільки заробляють на Форексі трейдери?

На питання «Скільки заробляють на Форексі трейдери?» Вам не зможе відповісти точно жоден експерт, тому що вони самі зізнаються: прибуток може становити, як 1%, так і 100%. Тобто, поклавши на депозит 1 000 $, можна заробити, як 10 $, так 1 тис. доларів.

Якщо говорити про усереднені показники, то картина виходить така: досвідчений трейдер пару раз на рік може отримати надприбуток (100% і більше), а в інші місяці його дохід становить менше 40%.

З цього випливає, що в середньому заробляють на Форексі на 45% більше від суми їх початкових вкладень. Хоча в силах будь-якого збільшити ці показники.

Давайте спробуємо простежити, скільки заробляють на Форексі за рік трейдери, які поклали на депозит 1 000 $ і весь прибуток теж будуть інвестувати.

Складемо ось таку табличку:

Назва місяцяВідсоток прибутку / збиткуСума в залишку (в $)
Січень30%1300
Лютий20%1560
Березень20%1872
Квітень30%2434
Травень80%4381
Червень15%5038
Липень10%5541
Серпень-15%4709
Вересень75%8240
Жовтень10%9064
Листопад-15%7704
Грудень-10%6934

Тепер ми бачимо, скільки заробляють на Форексі за рік: інвестувавши 1 000 $, отримують майже 6 000 $.

А якщо інвестувати 10 000 $ і кожен місяць виходити в плюс, то дохід будете набагато більший.

Але, природно, щоб вийти на такі показники, потрібно багато і наполегливо працювати і постійно вдосконалювати свою майстерність.

А скільки можна заробити на Форексі зі 100 $, дивіться у відео:

Скільки заробляють на Форексі ті, хто сам не веде торги?

Якщо ви усвідомлюєте, що самі не зможете торгувати на валютній біржі, але дуже хочете отримати свій шматок пирога і заробляти на Форексі, то інвестуйте гроші в хедж-фонд. Все, що потрібно від вас, – певна сума грошей, внесена на рахунок хедж-фонду. А далі вже керівництво цього фонду вибирає того, хто буде торгувати грошима інвесторів.

Відповідно до думки експертів, які проаналізували, скільки заробляють на Форексі для своїх клієнтів хедж-фонди, ви за рік можете збільшити суму своїх капітальних інвестицій на 15-30%. Все залежить від того, який фонд ви виберете.

Торгуючи на біржі самостійно, можна отримати і більше, але для цього доведеться гарувати, а тут працювати будуть за вас.

Форекс

Скільки заробляють на Форексі або скільки втрачають?

Валютна біржа сьогодні асоціюється з величезними заробітками у тих, хто, надивившись американських фільмів, вважає професію фінансиста романтичною і не дуже складною.

Я і сама неодноразово рекомендувала вам такий вид заробітку, правда, акцентуючи увагу на тому, що без підготовки сунутися на Форекс не варто.

Розповім я вам історію, щоб переконати, що є ті, хто заробляє на Форексі, а є ті, хто несе фінансові втрати, і тільки від вас залежить, до якої групи ви приєднається.

Є у мене подруга Ольга. 5 років тому вона, захопившись темою валютної біржі, вирішила закінчити курси трейдерів.

Щоб не так нудно було їх відвідувати, вона затягла на курси свою подругу Наташу з її хлопцем Віктором. По закінченню курсів Ольга зрозуміла, що їй, стовідсотковому гуманітарію, краще зайнятися чимось іншим, а ось Наташа з Віктором вирішили дізнатися, скільки заробляють на Форексі.

Наташа підійшла до всього з розумом: спочатку довго практикувалася на навчальній програмі, потім під керівництвом досвідчених колег робила перші ставки на невеликі суми і т.д. У неї почало виходити.

Серйозних фінансовим ділком Наташа не стала, але зараз зі своїм новим хлопцем цілком непогано заробляють на Форексі.

Віктор же вирішив, що він народжений для того, щоб заробляти мільйони, кинувся в бій без найменшої підготовки, позичив гроші, втратив їх за дві години, знову позичив і знову втратив. Умовляння Наташі не діяли. Вони з Віктором розлучилися, і він ще довго сплачував свої борги.

Як бачите, потрібно не тільки цікавитися тим, скільки заробляють на Форексі інші, але і тим, як працювати і заробляти максимально безпечно для свого гаманця.