Наука

З’явилося нове підтвердження небезпеки суші

Суші

У мигдалинах жінки були виявлені круглі черв’яки після того, як вона з’їла сашимі.

Споживання в їжу будь-якого сирого м’яса або риби загрожує появою в організмі паразитів. Особливо ризикують заразитися любителі японської кухні і, зокрема, сашимі. Японський делікатес може містити паразити.

Нещодавно в Японії не пощастило 25-річній жінці. Через п’ять днів після обіду вона відправилася в міжнародну лікарню Св.Луки в Токіо через біль і роздратування в горлі, де лікарі і виявили неприємного «пасажира».

Читайте також:  Прослуховування музики перед сном призводить до утворення «вушного хробака»

Аналізи виявилися нормальними – жінка справляла враження здорової людини. Але при більш уважному огляді в лівій мигдалині був виявлений довгий чорний черв’як. «Тіло хробака було чорним, довжиною 38 міліметрів, шириною 1 міліметр, і воно при цьому линяло (скидало гнучкий екзоскелет), — написали лікарі в звіті. – Черв’як являв собою личинку Pseudoterranova azarasi на четвертій стадії».

P. azarasi – це різновид круглого хробака. Хоча він належить до сімейства Anisakidae, симптоми потрапляння P. azarasi в організм, як правило, не такі серйозні, як симптоми, викликані оселедцевим хробаком, личинки якого прикріплюються до слизової оболонки стравоходу, шлунка або кишечника. Витягнутий же черв’як викликає лише поколювання в горлі і кашель.

Читайте також:  Земля зіткнулася з енергетичним дисбалансом

Після того, як черв’як був видалений з мигдалини жінки, симптоми швидко зникли, а її саму відправили додому.