Авто

HUAWEI і BYD представили перший в світі автомобіль під керуванням HarmonyOS

BYD

В рамках спеціального заходу HUAWEI і китайський автовиробник BYD оголосили про випуск першого в світі автомобіля, що працює під управлінням універсальної операційної системи HarmonyOS. Крім того, це ще й перша комерційна модель на базі платформи HUAWEI HiCar, що є більш просунутим варіантом Android Auto від Google і CarPlay від Apple.

Першим автомобілем під керуванням HarmonyOS став новий BYD Han з підтримкою мереж п’ятого покоління. Крім того, це перший транспортний засіб, в якому використовується платформа HUAWEI HiCar. На відміну від Android Auto і CarPlay, що надають лише доступ до додатків через мультимедійну консоль авто, нова система дозволяє віддалено через смартфон управляти різними функціями. Наприклад, за допомогою мобільного пристрою можна розблокувати і заблокувати двері, підняти і опустити скла, контролювати клімат і виконувати інші дії.

Читайте також:  Ціна Infiniti X80 2021 року зросте через оновлене оснащення

У майбутньому система HiCar буде доступна на більш ніж 120 моделях автомобілів від більш ніж 30 різних автовиробників, включаючи Audi, BYD, GAC і BAIC.

На честь анонса BYD Han компанія HUAWEI також показала спеціальну версію флагманського смартфона P40. На його тильній стороні зображений електрокар, а в прошивці встановлено відповідний додаток для управління автомобілем. Про інші зміни в пристрої не повідомляється.

Ціни електрокара і смартфона не оголошені.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар