Політика

Партнери Коломойського “кинули” оборонку – ЗМІ

Ігор Коломойський

Американська компанія Gray Fox, якою управляють партнери Ігоря Коломойського, не повернула українському заводу понад 8 мільйонів доларів, йдеться в журналістському розслідуванні.

Ігор Коломойський заснував дві фірми разом з американською компанією Gray Fox, яка в 2018-2019 роках не виконала умов контракту з оборонним заводом Артем і не повернула передоплату в розмірі 8,3 мільйона доларів. Про це повідомили журналісти Bihus.Info.

Як стверджують ЗМІ, в березні 2018 року український завод Артем підписав контракт про постачання лінії для виробництва снарядів з Gray Fox Logistics (ця вигадана назва компанії Gray Fox Aviation and Logistics, Inc) на суму 16,6 мільйона доларів. Термін договору – один рік.

Читайте також:  Лукашенко назвав умову видачі Києву бойовиків

Через два місяці державний завод вніс Gray Fox передоплату в розмірі 8,3 мільйона доларів. Однак інша сторона і через рік умов договору не виконала, внаслідок чого справою зайнялося НАБУ.

А в січні 2020 року, як зазначено на порталі, Gray Fox International створила дві спільні фірми з “групою Коломойського” – Рокот-М і Таргет-М – і є в них міноритарним засновником.

Спільна діяльність українських і американських партнерів, запевняють журналісти, якраз спрямована на виробництво тих великокаліберних снарядів, які повинен випускати завод Артем. Але без обладнання, яке мала надати Gray Fox за контрактом, цього зробити оборонне підприємство не може.

Залишити коментар