Суспільство

Колишня дружина глави Amazon стала найбагатшою жінкою США

Маккензі Безос

Статки Маккензі Безос оцінюються у $ 62,3 млрд. Вона змістила з першого місця у списку найбагатших жінок США дочку засновника торгової мережі Walmart Еліс Уолтон.

Колишня дружина найбагатшої у світі людини, голови американської корпорації Amazon Джеффа Безоса – Маккензі – стала найзабезпеченішою жінкою США. Про це напередодні повідомив журнал Forbes.

Як відомо, рік тому Маккензі Безос після розлучення отримала 4% акцій Amazon. На момент розірвання шлюбу вони коштували понад $ 35 млрд. Однак, як вказує Forbes, вартість акцій Amazon різко зросла за час пандемії коронавірусу.

Тепер статки колишньої дружини Джеффа Безоса оцінюються в $ 62,3 млрд. Вона змістила з першого місця в списку найбагатших жінок США дочку засновника торгової мережі Walmart Еліс Уолтон, яка має в своєму розпорядженні $ 57,3 млрд.

Читайте також:  Названо найбільш обурливий фільм 2019 року

Статки самого Джеффа Безоса становлять на цей момент $ 188,2 млрд. Раніше на поточному тижні Forbes визнав його першою людиною, статки якої перевищили $ 180 млрд за весь час підбиття подібної статистики.

Залишити коментар