Технології

Apple дала важливу пораду з заклеювання камери ноутбука

Заклеювання камери

У мережі можна зустріти безліч історій про те, як уряд або хакери стежать за вами через веб-камеру в ноутбуці. Тому деякі експерти рекомендують заклеювати її з метою безпеки. Однак компанія Apple настійно рекомендує не робити цього, наводячи вельми вагомі аргументи.

У розділі підтримки на сайті Apple була виявлена стаття, присвячена якраз використанню різних наклейок і захисних кришок для камер в ноутбуках MacBook. У ній говориться, що якщо ви все ж використовуєте якусь накладку на веб-камеру, то в цьому випадку не варто закривати ноутбук, так як це може привести до поломки.

Читайте також:  Дослідники знайшли спосіб обходу PIN-кодів при безконтактній оплати картами Visa

Apple

Оскільки зазор між дисплеєм і клавіатурою в закритому стані мінімальний і розрахований компанією з високою точністю, будь-які відхилення можуть привести до пошкодження екрану. Крім того, наклейки на камері можуть впливати на роботу датчика освітленості і порушувати роботу таких функцій, як автоматичне регулювання яскравості і True Tone.

Apple відзначає, що в якості наклейок варто орієнтуватися на роботу відповідного світлодіодного індикатора біля камери. Остання просто не може працювати, не активувавши даний індикатор. Також в “системних налаштуваннях” можна подивитися, у яких додатків є доступ до камери і при необхідності обмежити його.

Якщо ж в закритті камери є гостра необхідність, як, наприклад, вимога начальства, то в цьому випадку Apple рекомендує використовувати наклейки товщиною не більше 0,1 мм (як аркуш паперу для принтера), що не залишають після себе слідів клею. Якщо ж товщина накладки більше, то перед закриттям кришки ноутбука її слід обов’язково зняти.

Читайте також:  Інженери навчилися управляти технікою через звичайний папір

Джерело: support.apple.com

2 коментарі

  • Не надо быть таким специалистом, как авторы данной рекомендации, что б увидеть как минимум одну странность – толщина наклейки. Присмотритесь к высоте выступов на крышке, служащими упорами при опускании её на клавиатуру – какой они высоты? И что то не вредят ни клавиатуре, ни чему то другому. А посему уже и остальные “требования” выглядит не столько заботой о компьютере, как обудобстве тех, кто действительно хочет получить к вам негласных доступ .

Залишити коментар