Технології

Корабель для польоту людини на Місяць пройшов випробування

космічний корабель «Оріон»

NASA заявило в «Твіттері», що випробування тестової версії космічного корабля «Оріон» завершені. Він доставить астронавтів на Місяць і назад в рамках місії «Артеміда».

Згідно з заявою, зробленою NASA, інженери повинні були переконатися, що космічний корабель Orion зможе витримувати навантаження, що випробовуються при запуску, підйомі на орбіту і в суворих умовах глибокого космосу. Випробування проводилися на об’єкті Waterton Canyon компанії Lockheed Martin Space, розташованому недалеко від Денвера.

Читайте також:  Шведи показали гігантське вантажне судно, яке працює від сили вітру

В рамках програми “Артеміда” на місяць буде доставлена перша жінка. Крім того, будуть вестися масштабні дослідження поверхні супутника Землі, а до 2028 року польоти на місяць повинні стати регулярними.

Програма є продовженням американської космічної місії “Аполон”, а назву “Артеміда” було обрано тому, що ця грецька богиня — сестра-близнюк Аполлона.

Першим до Місяця відправиться порожній корабель – політ буде випробувальним. За ним піде місія “Артеміда II” з екіпажем. Але і цей політ буде випробувальним. На супутник висадяться тільки члени екіпажу місії “Артеміда III”, що має відбутися в 2024 році.

Залишити коментар