Технології

Xiaomi анонсувала розумні металеві двері з дисплеєм і камерою

Xiaobai H1

Асортимент фірмових товарів Xiaomi продовжує поповнюватися новими позиціями. Слідом за блокнотом з біометричним захистом і капсульною кавоваркою компанія запустила ще одну краудфандингову кампанію на платформі Youpin, запропонувавши користувачам сталеві двері Xiaobai Wisdom Gate H1, що поєднує захисні властивості з іншими корисними в побуті функціями.

Габарити сталевих дверей Xiaobai H1, зовні не відрізняються від типових рішень, складають 2050х960 мм, вага — близько 85 кілограмів, а товщина — 95 міліметрів. Обробка новинки виконана з звукопоглинаючих стільникових панелей, а її ключовою особливістю стали вбудовані 10-дюймовий сенсорний дисплей і камера з роздільною здатністю Full HD, що виконує роль електронного вічка з кутом огляду в 150° і модулем інфрачервоного підсвічування для зйомки в нічний час. Заявлена виробником і підтримка технології розпізнавання осіб.

Читайте також:  Опубліковано список новинок, які Apple покаже на майбутній презентації

Xiaobai H1

Крім використання стандартного замка, розумні двері передбачають можливість розблокування за допомогою сканера відбитків пальців із заявленою точністю зчитування 99,7%. Виробник зазначає, що під час розробки інженери компанії провели близько 300 000 тестів і отримали 28 патентів, витративши на створення Xiaobai H1 15 місяців.

Вартість смарт-дверей по завершенні краудфандингової кампанії складе $713. Більш доступна версія з живленням вбудованої електроніки від акумуляторів обійдеться покупцям в $627.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар