Авто

Tesla встановила рекорд зі зростання ринкової вартості

Tesla

На ціну акцій виробника електрокарів позитивно впливають високі темпи відновлення після кризи.

Ринкова вартість американської компанії Tesla Ілона Маска збільшувалася в середньому на $14 млрд на добу п’ять днів поспіль і встановила новий рекорд за приростом. Про це напередодні повідомило агентство Bloomberg.

Відзначено, що зараз капіталізація Tesla становить $254,2 млрд. Вона виросла за п’ять днів на суму, рівну сукупній вартості цінних паперів трьох провідних американських автомобілебудівників – General Motors, Ford Motor і Fiat Chrysler, яких називають великою детройтською трійкою (Detroit Three) з огляду на розташування штаб-квартир.

Читайте також:  Серійний електрокар Hyundai отримає камери замість зовнішніх дзеркал

Tesla повідомила 2 липня, що в другому кварталі поставила 90 650 автомобілів, хоча аналітики передбачали поставки на рівні 83 тисяч одиниць. Позитивно впливають на ціну акцій високі темпи відновлення компанії після кризи, відзначають експерти. Показники багатьох інших автомобільних підприємств, поміж тим, скорочуються через пандемію.

Tesla обійшла за капіталізацією практично всі 500 компаній, представлених у фондовому індексі S&P 500. На момент публікації акції виробника електромобілів коштували $1371 за штуку.

Залишити коментар