Суспільство

Україна ризикує стати епіцентром COVID – Ляшко

Віктор Ляшко

Система МОЗ виявляє тільки кожного третього інфікованого, заявив головний санітарний лікар країни.

В Україні реальна кількість інфікованих коронавірусом може досягати 150 тисяч осіб, що загрожує їй стати епіцентром захворюваності в Європі. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю BBC News Україна.

“Ми повинні розглядати і бути готові до найбільш песимістичним сценаріями. Чи боїмося ми? Боїмося. Готуємося ми один одному? Чи готові. Але до стрімкого зростання кількості випадків ніхто не буде готовий”, – підкреслив Ляшко.

Читайте також:  Жорсткий карантин повернуть, коли закінчаться ліжка

За його словами, математичне моделювання показує, що в Україні у середньому виявляють близько 35% заражених. При цьому головний санітарний лікар запевнив, що ніяких маніпуляцій із даними не відбувається і в жодній країні світу не реєструють 100% усіх хворих.

Також Ляшко зазначив, що система охорони здоров’я не витримає навантаження, якщо хворих коронавірусів стане занадто багато.

“Упевнений, що влітку такого не може статися, оскільки виключені інші грипоподібні захворювання. Але якщо будемо нехтувати карантином, то прогнози будуть непередбачувані”, – додав він.

2 коментарі

  • Как же вы достали со своими пугалками! Посмотрите на статистику заболевших и умерших за последние полгода и за тот же период прошлого!
    Во всем мире такая же ситуация.
    Оставьте уже людей в покое! Из-за ваших “новостей” в стране эпидемия нервных заболеваний и сердечных приступов. А у особо подверженной заболеванию категории граждан резко выросла смертность из-за проблем с кровеносной системой. На нервной почве.
    И отмените уже эти бесполезные маски! Или у вас бизнес по их пошиву? Поэтому они для вас полезные.

  • Бедный Ляшко, “звездный час” пролетает, опять забвение и безденежье. Будет “кумарить” страшилками до последнего!!!

Залишити коментар