Технології

Xiaomi представила паперовий блокнот з датчиком відбитків пальців

xiaomi dairy

Конфіденційну інформацію користувачі не завжди зберігають на електронних пристроях, часом вважаючи за краще традиційні паперові носії. Новинка, яка з’явилася на краудфандинговому майданчику Youpin, представлена одним з партнерів Xiaomi, поєднує класичний щоденник з корисною функцією сучасних смартфонів для захисту нотаток від сторонніх очей.

Стандартний на вигляд блокнот отримав вбудований замок, що запобігає відкриттю обкладинки. Розблокувати його можна за допомогою сканера відбитків пальців, розташованого на корінці. За запевненням виробника, процес займає не більше ніж 0,5 секунди і супроводжується вібрацією, що підтверджує спрацьовування сенсора.

Для підтримки “життєздатності” системи безпеки в “корпус” щоденника вбудований акумулятор ємністю 160 маг, що заряджається через порт USB Type-C. Заявлена автономність моделі становить до двох місяців. Обкладинка новинки, представлена в сірому і зеленому кольорах, оснащена кишеньками для зберігання пишучого приладдя, візитних карток і кредиток. Коли чисті сторінки закінчаться, в обкладинку можна буде вставити змінний блок.

Читайте також:  Apple показала повністю новий iPad Air і прокачаний iPad

Вартість оригінальної новинки в Китаї становить $43.

Джерело: xiaomiyoupin.com

Залишити коментар