Технології

Windows 10 позбудеться одного з найстаріших і відомих компонентів

Windows 10

Microsoft продовжує вносити серйозні зміни в кожну нову збірку операційної системи Microsoft, коригуючи не тільки її дизайн, але і переміщаючи навіть пункти меню, які десятиліттями залишалися незмінними. Чергове нововведення незабаром торкнеться “панелі управління”, настільки ж звичної користувачам, як і меню “Пуск”.

Microsoft Windows 10

Вивчаючи тестову збірку Windows 10 під номером 20161, інсайдери виявили, що Microsoft почала поступово позбавлятися від класичного інструменту, характерного для декількох поколінь десктопної операційки. Зокрема, розділ “Система” вже став частиною штатного додатку “ПараметриЄ, переїхавши туди зі звичного місця в “Панелі управління”.

Читайте також:  Слух: Google уріже можливості камери Pixel 6a

Поява нової схеми налаштувань в лінійці операційних систем Microsoft довелося на реліз Windows 8. Ще тоді представники компанії відзначили, що звична «Панель управління» збереже свою функціональність лише до тих пір, поки оновлений інтерфейс не буде остаточно перероблений.

Завдання, яке перед собою ставлять розробники Microsoft, полягає в централізації і систематизації всіх пунктів і підменю. Наприклад, зараз в стабільних збірках ОС потрапити в те ж меню «Система» можна декількома способами, і розробники планують привести все меню налаштувань до єдиного інтерфейсу.

Microsoft Windows 10

Очікується, що в перспективі «Панель управління» спершу буде істотно урізана по функціональності, а потім компанія і зовсім відмовиться від неї, перенісши всі необхідні підрозділи в стандартний додаток «Параметри».

Читайте також:  iPhone SE (2022) обійшов попередника з автономності [ВІДЕО]

Джерело: gizmodo.com