Суспільство

NASA представило парфум із запахом космосу

Запах космосу

Американське космічне агентство відоме польотами на місяць, запуском міжпланетних зондів і підготовкою місії на Марс. Як виявилося, цим діяльність NASA не обмежується. Нещодавно на майданчику Kickstarter стартував збір коштів на парфум Eau de Space, що дозволяє відчути, як пахне космос.

Кілька десятиліть тому NASA уклало контракт з фахівцями на розробку «космічного запаху», який би допоміг навчати астронавтів перед відправкою на орбіту. Це було зроблено з метою передбачити будь-які несподівані ситуації під час польоту. Тепер космічне агентство готове поділитися розробкою з усім світом.

Новий аромат був розроблений спільно з відзначеними нагородами парфумерами, які є одними з кращих у своїй області. Також до проекту були залучені експерти зі світу моди, технологій, дизайну та логістики. Якщо парфум буде користуватися попитом, то в майбутньому NASA обіцяє випустити більше подібних продуктів.

Читайте також:  Трамп назвав терміни вакцинації у США від COVID-19

Вартість однієї пляшечки з запахом космосу для особистого споживання становить 29 доларів. Однак NASA хоче оцінити попит на такий парфум, тому замовлення приймаються через краудфандинговий майданчик Kickstarter. При початковій цілі в трохи менше 2000 доларів на момент написання новини було зібрано практично 300 тисяч. Розсилка повинна початися в жовтні цього року.

Джерело: kickstarter.com

Залишити коментар