Технології

Вирішена одна з головних проблем віртуальної реальності

Віртуальна реальність

Кілька років тому віртуальна реальність була постійно на слуху, але зараз ажіотаж навколо цієї технології пішов на спад. Серед головних причин – недолік якісного VR-контенту і технічні особливості, що викликають у багатьох людей так звану кіберхворобу.
Користувачів просто заколисує і у них починає боліти голова. Американські дослідники розробили набір інструментів, що дозволяє назавжди забути про дискомфорт.

Набір інструментів, що отримав назву GingerVR, був створений на базі Unity програмістами з Університету Техас в Сан-Антоніо (UTSA). За словами розробників, їх рішення дозволяє знизити хворобливі відчуття або навіть повністю їх усунути. Вони впевнені, що це дозволить остаточно вирішити проблему кіберхвороби в майбутньому.

“Кіберзлочинність-це загроза для користувачів віртуальної реальності, яка потенційно може мати величезний вплив на індустрію VR. Негативні симптоми, з якими стикається користувач, здатні знизити продуктивність людини, обмежити навчання і перешкодити прийняттю рішень. Це було проблемою в VR з моменту створення технології, і до сих пір не до кінця зрозуміло, чому ніхто не зробив будь-яких дій”, – діляться своєю думкою розробники.

На думку дослідників, до 50% всіх людей схильні в тій чи іншій мірі до даної проблеми. Деякі з часом здатні звикнути, тоді як У інших хворобливі відчуття настільки сильні, що вони знімають гарнітуру через кілька секунд використання. Набір інструментів GingerVR отримав свою назву в честь рослини, що сприяє позбавленню від нудоти. Програмісти заявляють, що методика реалізує 8 різних сценаріїв зниження кіберхвороб. Всі вони легко інтегруються в існуючі рішення і не викликають конфліктів.

Читайте також:  Інсайдер показав, яким буде дизайн Android 12 [ВІДЕО]

Джерело: utsa.edu