Політика

Україна готується до оборони Херсонської області

Олексій Неїжпапа

У ВМС допускають спробу російських військ прорватися з території Криму, щоб пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал.

У ВМС України не відкидають спроби російських військ прорватися з Криму на південь Херсонської області, щоб дати можливість пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал, і готуються до ймовірної атаки. Про це заявив командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа в інтерв’ю виданню Думская, яке було опубліковано 5 липня.

“Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, розуміючи, що якщо така відбудеться, то, на жаль, буде багато втрат – і наших воїнів, і цивільного населення. Багато зараз цього не розуміють – хоча в країні сьомий рік йде війна”, – наголосив Неїжпапа.

Читайте також:  У Зеленського пояснили, чому до проведення його опитування залучали дітей

За його словами, варіант, за якого російські війська спробують прорватися з Криму на південь Херсонської області, “розглядається і не відкидається”.

“Ми готуємося. Все розповісти не можу, але ось вам маленький факт. Дальність ракетного комплексу Нептун дозволяє застосовувати його з материкової України на підходах до Севастополя. Ось там і подивимося”, – зазначив командувач.

При цьому він вказав, що підрозділи ВМС “готуються не тільки до окопної війни, але і до наступальних дій – до роботи підрозділів в міських умовах, до виконання завдань і бойових дій не тільки в обороні, до маневрених дій”.

Читайте також:  Оператор ГТС: РФ переплатить за 10 млрд кубів газу

“Як тільки ми зрозуміємо, що в Криму почне відновлюватися канал, туди буде вливатися фінансовий ресурс Російської імперії (так, я так їх називаю: це імперія з диктатором на чолі), то це буде вірним сигналом того, що РФ готується до повномасштабної конфронтації. І тоді нам доведеться відповідати на виклики”, – підсумував глава ВМС.

Залишити коментар