Авто

Нова розробка Bridgestone і Microsoft здатна істотно скоротити число ДТП

Шина

Згідно з офіційними даними, 30% всіх дорожньо-транспортних пригод, викликаних технічними проблемами, пов’язані з пошкодженням коліс. Тому японський виробник шин Bridgestone і Microsoft оголосили про співпрацю з метою розробки першої в світі системи моніторингу шин, що дозволяє відстежувати стан коліс в реальному часі.

За словами представників Bridgestone і Microsoft, ПЗ отримає назву “Система моніторингу пошкоджень шин” (TDMS). Це буде перша подібна ініціатива, здатна виявити проблему в режимі реального часу. TDMS заснована на хмарній платформі Microsoft Connected Vehicle Platform (MCVP). Для ефективної роботи застосовуються спеціальні датчики, що аналізують за допомогою спеціальних алгоритмів з метою виявлення змін в структурі шин. Як тільки виникає небезпека, водій тут же отримує відповідне повідомлення, що дозволяє йому в найкоротші терміни усунути пошкодження.

Читайте також:  Опубліковані перші знімки оновленої Audi A8

“Цифрові технології відіграють величезну частину того, чим ми займаємося сьогодні в Bridgestone. Вкрай важливо, щоб ми працювали з провідними в галузі партнерами, які можуть задовольнити наші потреби сьогодні і в майбутньому. Об’єднавшись з Microsoft, ми маємо можливість донести TDMS до мільйонів водіїв, пропонуючи їм кращу безпеку і спокій”, — заявив Лоран Дарту, генеральний директор і президент Bridgestone.

Зараз нова система моніторингу пошкоджень шин Bridgestone доступна для всіх автопарків і виробників обладнання, що використовують хмарну платформу MCVP від Microsoft.

Джерело: mspoweruser.com