Авто

Hyundai представила електричний мікроавтобус підвищеної безпеки

Hyundai County

Судячи з усього, після освоєння електричних автомобілів, виробники почнуть переходити на більш габаритні транспортні засоби. Нещодавно колишній глава YOTA представив супертехнологічний автобус. Зараз черга дійшла до південнокорейської Hyundai, яка показала перший електричний мікроавтобус власного виробництва.

Hyundai County

Новий Hyundai County став першим в історії компанії мікроавтобусом з електричним двигуном. Він оснащений потужним 128-кіловатним літій-іонно-полімерним акумулятором, повного заряду якого вистачає на поїздку довжиною до 250 кілометрів. За рахунок спеціального пристрою зарядка акумулятора займає всього 72 хвилини. Однак при використанні звичайної домашньої розетки на це піде не менше 17 годин.

Hyundai County

Місткість автобуса буде варіюватися в залежності від моделі і складе від 15 до 33 пасажирів. Відомо, що крісло водія оснащується вентиляцією і підігрівом. Він також отримає доступ до приладової панелі, представленої 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, і ще двом 4,2-дюймовим екранам, що відображають додаткову інформацію про автобус.

Читайте також:  GMC показав «режим краба» відродженого Hummer

Автобус обладнаний новітніми системами безпеки. Так, розташовані в дверному отворі датчики не дозволяють дверям закритися під час посадки або висадки пасажирів. Якщо ж защемлення все ж відбулося, то двері автоматично відкриваються. Крім того, автобус просто не зрушиться з місця, якщо людина повністю не зайшов або не вийшов з нього.

Точних термінів виходу електробуса на ринок немає.

Залишити коментар